ארכיון עבור ‘טיפולים’ קטגוריות

בין מתיחה להגדלה – הטיפולים האסתטיים המובילים לשנת 2017

במהלך שני העשורים האחרונים יכולנו לראות, לא מעט גברים ונשים אשר פונים לבצע טיפולים וניתוחים אסתטיים אצל רופאים ומרכזים רפואיים מובילים בתחום. בשנת 2017, סביר להניח שהמצב לא ישתנה, אלא יתגלו טיפולים חדשים אשר ימשכו אליהם מטופלים שונים וכן טיפולים ישנים שהכרנו ימשיכו להוביל את רשימת הטיפולים האסתטיים גם השנה. Read the rest of this entry »

כל מה שרציתם לדעת על הרמת פנים בחוטים

הרמת פנים בחוטים היא שיטה למתיחת פנים שמטרתה להעביר את העור תהליך הידוק בהרדמה מקומית ובהליך שנמשך חצי שעה בלבד. במאמר הבא נסביר כיצד מבצעים מתיחת פנים וצוואר על ידי חוטים, מה מיוחד בשיטה הזו ולמי היא מתאימה. קבלו את המדריך המלא

 

הרמת פנים בחוטים היא שיטה קוסמטית ולא פולשנית שבעזרתה ניתן להשיג מתיחת פנים. השיטה מיועדת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים והיא זוכה להצלחה גם בהשוואה לפרקטיקות אחרות. באמצעות השיטה ניתן להעביר את העור תהליך הידוק משמעותי בזמן קצר ולהשיג תוצאות לטווח ארוך. Read the rest of this entry »

יתרונותיו של התקן תוך רחמי

התקן תוך רחמי הוא גוף פלסטיק משולב במתכת שאותו ניתן להחדיר לרחם האישה לתקופה של כמה שנים והוא משמש כאמצעי למניעת הריון . הוא יכול גם לסייע לטיפול בדימום יתר וסתי ולהגנה על רירית הרחם במסגרת טיפול הורמונלי חלופי, והנו בעל יתרונות רבים. Read the rest of this entry »

טיפולים אסתטיים למראה צעיר ובריא יותר

מגיע השלב עבור כל אחד ואחת מאתנו, בו הוא מרגיש שעור הפנים כבר לא מתוח כפי שהיה, הלסת שהייתה משורטטת בעבר צנחה והעפעפיים נשמטו. במקום לקבל את גזר הדין ולהרגיש פחות בטוחים בעצמנו, אפשר לפעול ולתקן את מוקדי הבעיה, כך שנוכל לחזור להרגיש ולהראות צעירים מתמיד. Read the rest of this entry »

הליכים רפואיים מורכבים

שורה ארוכה של הליכים רפואיים מורכבים מבוצעים מדי יום ברחבי העולם. במאמר הבא נתמקד בכריתת רחם כדוגמא לתהליך מן הסוג הזה, בעיקר על מנת להבין מה מאפיין אותו וכיצד קובעים את מידת הסיכון Read the rest of this entry »

מהן הסיבות האפשריות לכישלון לכניסה להיריון?

אז הגעתם להחלטה המרגשת, אתם מעוניינים להרחיב את המשפחה ולנסות להיכנס להריון. אך מה קורה כשהניסיונות נכשלים בזה אחר זה והבדיקה חוזרת שלילית בכל פעם? במדריך זה נסקור את הסיבות שיכול להיות שמעכבות או מונעות את הכניסה להיריון. Read the rest of this entry »

מה צריך בשביל טיפול טבעי בטחורים

רבים הם האנשים אשר מעדיפים לוותר על הליכה לרופא בכדי לטפל בבעיית הטחורים שלהם. הסיבה לכך היא שמדובר בבעיה שגורמת לרבים מבוכה כזו שהם פשוט לא מסוגלים לעמוד בה. חשיפה של בעיה באזור כה רגיש ואינטימי זה בעיני רבים מעין דבר שעדיין נחשב בגדר טאבו. למרבה המזל וודאי תשמחו לשמוע שניתן לטפל בטחורים באופן טבעי ולגרום להחלמה מוחלטת של האזור. Read the rest of this entry »

מתי יעיל לטפל בגלי הלם

טכנולוגית גלי הלם היא שיטה חדשנית לטיפול בבעיות אורתופדיות שונות ומגוונות, הנובעות מהסתיידות או דלקות חוזרות. הטיפול נמצא אפקטיבי בכל שלבי הפתולוגיה- מניעת הדרדרות בשלב האקוטי בו המחלה רק מתפתחת, וכן טיפול יעיל במצבים כרוניים הדורשים ניתוח. Read the rest of this entry »

מה חשוב לדעת על טיפול מילוי קמטים

אחת מהפניות הנפוצות ביותר בתחום הרפואה האסתטית היא טיפול למילוי קמטים. אנשים רבים רוצים לקבל שוב את המראה החלק וככל הנראה רק הרפואה האסתטית יכולה לתת פתרון אמתי. השוק אמנם מלא משחות וקרמים להעלמת קמטים אבל בסופו של דבר רק הרפואה האסתטית יכולה לעשות מעשה אמתי אשר יעניק לכם שוב את המראה הצעיר. Read the rest of this entry »

קונדילומה – לא עוד

קונדילומה, ברמת ההגדרה, היא יבלת המופיעה באיברי המין, הן של הגבר והן של האישה. המדובר הוא ביבלת מדבקת, אשר מועברת בעיקר בעת קיום יחסי מין לא מוגנים, כאשר ככל שמקיים האדם יחסי מין עם מספר רחב יותר של פרטנרים כך גדלים הסיכויים שלו להידבקות במחלה. בהמשך לכך, הקונדילומה עלול לעבור בכל סוגי היחסים המיניים (מגע וגינלי, אנאלי, אורלי וכיוצא בזה), וכן באמצעות מגע פיזי באצבעות או חפצים. ללא טיפול, הקנדילומות חולפות לרוב תוך פרק זמן ארוך של עד שנתיים, במהלכו הן גורמות לאי נעימות רבה. Read the rest of this entry »

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך