בוטוקס – למראה צעיר יותר

וכבר מאז היופי העסיק נשים וגברים ונכון שהגדרות היופי משתנות מחברה לחברה אבל עור חלק תמיד יחשב כחלק מהגדרות היופי וכאן בא בוטוקס לשירות הציבור. קודם כל הבה ננקה את השולחן ממיתוס שאינו מדויק ונבהיר כבר שבוטוקס אינו ממלא קמטים כי את זה עושים חומרים אחרים. בוטוקס משחרר את השריר שמתחת לקמטים, השריר שבהתכווצות שלו הוא מבליט אותם. בוטוקס כאמור משחרר את השריר וכך הקמט לא נראה יותר.

מהו בוטוקס?

הבוטוקס הוא חלבון המופק מפטריה ועובר טיהור ועיבוד לפני שהוא מורשה לשימוש קוסמטי. התכונה העיקרית שלו היא שהוא מסוגל להרפות שריר. לשריר יש צמתים בהם הוא נפגש עם עצבים ואלה האחרונים מורים לו להתכווץ. כשהוא מתכווץ נוצר הקמט על העור וכך נוצרים הקמטים שמכונים קמטי מחשבה. הביטוי "קמטי זעף" הומצא על בסיס אמיתי רק שבזמן בו המציאו ביטויים טרם היה בוטוקס בשימוש נרחב. הוא הוכנס לשימוש אגב, רק בשנות השבעים. הבוטוקס כאמור, מרפה את השריר ויחד עם זה מרפה את הקמט.  מידע נוסף על כך ניתן למצוא באתר בוטוקספרייס.

בוטוקס הוא לא רק יופי

פנים יפות ורגועות הן בסיס לסוגים שונים של בטחון עצמי והמראה החיצוני משפיע עלינו בכל הרמות, החל בדימוי העצמי וכלה בסיכויים לעבור ראיון כזה או אחר. השפעת הבוטוקס היא משמעותית ויעידו על כך מליוני טיפולים שמתבצעים באירופה ובאמריקה מדי שנה. הסרה של קמטים באמצעות בוטוקס היא כלי לטיפוח של התחושה הפנימית ולא רק של המראה החיצוני גרידא.

בחרי את הרופא שלך

כמו בכל החלטה קוסמטית או רפואית עלייך לבחור את הרופא שלך. המרפאות המורשות מצויידות בתעודות של הסמכה לטיפול בבוטוקס וכן הרופאים העובדים בהן.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך