בין מתיחה להגדלה – הטיפולים האסתטיים המובילים לשנת 2017

במהלך שני העשורים האחרונים יכולנו לראות, לא מעט גברים ונשים אשר פונים לבצע טיפולים וניתוחים אסתטיים אצל רופאים ומרכזים רפואיים מובילים בתחום. בשנת 2017, סביר להניח שהמצב לא ישתנה, אלא יתגלו טיפולים חדשים אשר ימשכו אליהם מטופלים שונים וכן טיפולים ישנים שהכרנו ימשיכו להוביל את רשימת הטיפולים האסתטיים גם השנה.

אין ספק, שניתוח הגדלת חזה אצל מנתח מומחה ימשיך לככב ברשימת הטיפולים המובילים גם בשנת 2017. כך גם טיפולים כגון הרמת חזה וכן ניתוחים אחרים, חלקם מתאימים לשני המינים וחלקם רק לנשים או רק לגברים. השינוי שחל בתחום האסתטיקה הרפואית לפני עשרים שנה, במסגרתו יותר אנשים פנו אל ניתוחים וטיפולים פלסטיים, לא ייעלם מהנוף שלנו, להיפך, כמות הניתוחים והטיפולים תגדל וכך גם כמות המטופלים אשר מחפשים דרכים שונות לשנות את המראה שלהם ולייפות את עצמם יותר.

כאמור, בעוד נשים רבות יפנו לניתוח הגדלת חזה אצל מנתח מומחה, יהיו נשים אשר דווקא יפנו אל ניתוחי חזה אחרים. ניתוח הרמת חזה ללא הגדלה היא אופציה אחרת ויהיו נשים אשר יפנו דווקא לכיוון השני, ניתוח הקטנת חזה.

אילו ניתוחים וטיפולים יהיו פופולאריים בשנת 2017

מלבד ניתוחי חזה לנשים, הרי שנשים רבות יבקשו לפנות לרופאים ומנתחים לצורך טיפולים אסתטיים להקטנת שומן. אנחנו שומעים יותר ויותר על טיפולים חדשניים של המסה, הקפאה ושיטות אחרות שמאפשרות להתמודד בצורה מהירה עם התופעה.

נכון הדבר גם לגבי ניתוחים פלסטיים בפנים. ניתוח מתיחת פנים זכה זה מכבר להיות אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר, וסביר להניח שזה לא ישתנה ב-2017, אף על פי שניתן למצוא שיטות וגישות חדשות לטיפולים בקמטים. הסיבה שניתוח מתיחת פנים הוא הרבה יותר אפקטיבי, נחרץ ומקיף.

צריך לזכור, ניתוח מתיחת פנים מתבצע אומנם בקרב נשים בעיקר, אך יש לא מעט גברים שמטפלים בקמטים שעל פניהם, בצורות שונות, שכן גם הם רוצים להעלים אותם וליהנות ממראה צעיר ורענן יותר.

ניתוח נוסף שיהיה גם השנה פופולארי הוא ניתוח עפעפיים. ניתוח הרמת עפעפיים הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים היחידים שמתאים גם לגברים וגם לנשים. הוא מיועד בעיקר לאנשים מבוגרים אשר עם הזמן, העפעפיים שלהם נופלים כלפי מטה.

יחד עם כל הניתוחים והטיפולים שהזכרנו, הרי אסור לשכוח ניתוחי אף ואוזניים, אשר ימשיכו להיות פופולאריים, בזכות העובדה שניתוחים אלו מתבצעים כבר בגיל העשרה, ולא מעט צעירים מבקשים לעבור אותם.

כמו כן, אנחנו נראה ניתוחים חדשניים ליצירת מראה שרירי בגוף, בשנים האחרונות החלו להופיע טיפולים וניתוחים שמסירים שומן מצד אחד, ויוצרים בטן עם קוביות מצד שני, מבלי שיש צורך להתעמל ולהשקיע בפיתוח הגוף. ניתוח זה מתאים יותר לגברים מאשר לנשים, וסביר שהשנה הוא הוא יתפוס תאוצה גדולה יותר.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך