הומאופתיה לילדים

שני קהלי היעד הרגישים ביותר הם ילדים ונשים בהריון. כאן מדובר על קהלי יעד אשר יכול להיות מושפע לרעה מכל תרופה או טיפול חזקים מדי, דבר אשר בא לידי ביטוי פעמים רבות בתופעות הלוואי של אנטיביוטיקה ותרופות נוספות וכן על ידי האיסור הגמור של שימוש בתרופות ועיסוק בפעילויות מסוימות לנשים בהריון וילדים. מאמר זה יציג בפניכם שיטה אלטרנטיבית שתעזור לילדכם וכן לנשים בהריון לפתור בעיות מסוימות. מאמר זה יגולל בפניכם הכל אודות הומאופתיה לילדים וכן הומאופתיה לנשים בהריון.

הומאופתיה לנשים בהריון

בעת הריון הגוף עובר שינויים רבים ונשים רבות טוענות כי הן אינן מכירות את גופן ואת עצמן מבחינת מראה חיצוני, תופעות גופניות ותגובות רגשיות. השינוי החד בכמות ההורמונים מביא פעם רבות לתגובות רגשיות קיצוניות הבאות לידי ביטוי בחרדות מפני הבאות. בנוסף, הגוף עובר שינויים ביולוגים רבים דבר אשר פעמים רבות בא לידי ביטוי בבצקות במקומות שונים בגופה של ההריונית, טחורים, התכווצויות שרירים, בחילות והקאות ומתחים. המטרה של הומאופתיה לנשים בהריון היא לפתור את התסמינים הבעייתיים של האישה בהריון ועל ידי כך להקל עליה וכן פעמים רבות גם לפתור את הבעיה לחלוטין. כיוון שהומיאופתיה משתמשת בתמציות צמחים ופרחים המותאמים אישית לכל אישה בהריון, אין סיכון בטיפול זה ובלקיחתם של אותו רמדי שהותאם לאישה וזאת בניגוד לתרופות רבות אחרות. כאן מדובר על פתרון טבעי עבור בעיות קשב וריכוז וכן בביולוגיה של הגוף.

הומאופתיה לילדים- ללכת על בטוח

הומאופתיה לילדים משמע אבחון של הילד ורקיחת רמדי טבעי מצמחים ופרחים אשר יכול לעזור לילד בכל הקשור אל רגישויות, תופעות לוואי ומחלות מהן הוא סובל. הומאופתיה לילדים משמע 'ללכת על הצד הבטוח'. כאן אין סיכוי שהילד שלכם יסבול מתופעות לוואי כתוצאה מכימיקלים אשר נכנסו אל גופו. חשוב לציין שהרמדי מדולל מאוד ומותאם למשקלו ומצבו של הילד. הומאופתיה לילדים מתאימה גם לתינוקות בני כמה חודשים. אין זה מקרי כי קיים תור ארוך במרפאות ההומאופתים ואין זה מקרי כי גם המרכזים לרפואה משלימה של קופות החולים בישראל מעמידים לרשות הציבור הומאופתים.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך