טיפולים אסתטיים למראה צעיר ובריא יותר

מגיע השלב עבור כל אחד ואחת מאתנו, בו הוא מרגיש שעור הפנים כבר לא מתוח כפי שהיה, הלסת שהייתה משורטטת בעבר צנחה והעפעפיים נשמטו. במקום לקבל את גזר הדין ולהרגיש פחות בטוחים בעצמנו, אפשר לפעול ולתקן את מוקדי הבעיה, כך שנוכל לחזור להרגיש ולהראות צעירים מתמיד.

הקמטים בסופו של דבר מגיעים לכולנו

באופן טבעי, הגוף והעור שלנו משתנה עם הזמן. במיוחד בקרב המין היפה, הגוף שלנו עובר שינויים מהותיים ונראה שונה בצורה ניכרת משנה לשנה. מתקופת הנעורים הקלילה, לתקופת ההיריון והענקת נס החיים ועד לגיל הבלות, גופנו משתנה לבלי היכר ועמו גם העור שעובר תהליכים לא קלים. ההזדקנות היא, לצערנו, התהליך האנושי והטבעי ביותר שקיים. עם זאת, מרבית הנשים מרגישות פחות בטוחות בעצמן עם כל הופעת קמט או סימן צחוק, וחשות שאיכות החיים שלהן נפגעת בצורה קשה. עם התפתחות הטכנולוגיה של היום, התחום של רפואה אסתטית, שבעבר נחשב מסובך ודרש התאוששות לא קצרה, הפך לתחום מוביל שדורש זמן התאוששות מזערי בלבד. נשים וגברים כאחד יכולים לעבור טיפולים אסתטיים, לזכות בתוצאות מדהימות בזמן קצר, ולחזור באופן מהיר לשגרת חייהם. ישנם סוגים שונים של טיפולי רפואה אסתטית, לכל אחד מהם מטרות ותוצאות אחרות. היום, אין סיבה להרגיש מבוישים וחסרי ביטחון, כשהחזרה לעור מתוח ומלא קלה מתמיד.

מהם טיפולי הרפואה האסתטית השונים שניתן לעבור?

  • הזרקות בוטוקס- הבוטוקס הוא רעלן שנמצא בשימוש בתחום הרפואה האסתטית כבר עשרות שנים. הוא יעיל תודות ליכולתו להחליש את השרירים באזורים אליהם הוא מוזרק, ולכן יעיל במיוחד במילוי קמטים דינאמיים בפנים. בנוסף, ביכולתו לסייע בהרמת עפעפיים וזוויות הפה, החלקת סנטר מחורץ וטשטוש קמטוטים. מכיוון שהבוטוקס מוזרק בכמויות מזעריות, תופעות הלוואי קלות במיוחד וחולפות במהירות. את תוצאות הטיפול ניתן לראות כבר ימים בודדים לאחר הטיפול.
  • מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית- חומצה זו מורכבת מפוליסכריד מסוג גלוקוז-אמינוגליקנים. יש לה יכולת מרשימה לספוח אליה מים, ולכן היא יעילה במיוחד במילוי קמטים והעלמת שקעים. לחומצה גם יכולת לשפר ולתקן את רקמת העור, ולכן תוצאות הטיפול הן מהירות במיוחד. לטיפול ערך מוסף של אפקט אנטי-אייג'ינג ניכר. הטיפול הנפוץ ביותר בשיטה זו הוא מילוי קמטוטים בצדי האף והפה.
  • פיסול פנים- מדובר בשיטה תלת ממדית שמעניקה פרופורציות נכונות לפנים ומחדדת את קו הלסת. היא גם מסייעת במילוי קמטים ושיפור מרקם העור. גם במקרה זה, כמות החומר המוזרקת הינה מינימלית, ולכן תופעות הלוואי הן מזעריות עד לא קיימות.

איך אדע לאיזה מומחה לרפואה אסתטית עלי לפנות?

אם החלטת לעשות את הצעד ולהחזיר לעצמך את העור המלא והגמיש, מומלץ מאוד לפנות למומחים בתחום, אנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון רב. אחרי הכול, נרצה שרק הטובים ביותר יטפלו בעור הפנים שלנו, כך שנוכל להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולהרגיש נפלא.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך