טיפול פסיכולוגי זו לא מילה גסה

ככל שעובר הזמן אתם מרגישים יותר ויותר כי אתם צריכים לקבל עזרה מקצועית, אבל אתם חשים כי פנייה אל איש מקצוע, כגון פסיכולוג, מרתיעה אתכם וממקמת אתכם במקום של בושה? ובכן, אולי תתפלאו לדעת אבל רבים מהאנשים המוכרים וידועי השם בעולם נגשו לשם קבלת טיפול אצל פסיכולוג. ואם הם "אמיצים" דיים על מנת לדעת שהגיע הזמן לקבל עזרה ונגשו על מנת לקבל אותה, הרי שגם אנחנו יכולים.

טיפול פסיכולוגי לעזרה ועצה
סלבריטאים רבים נמצאים בעולם בו ישנם עליות ומורדות חדות ופתלתלות, דבר שבמקרים רבים מוביל לרגעים של משבר או דיכאון, ופנייה אל פסיכולוג קליני עוזרת להתמודדויות השונות שהינן מנת חלקם של אלה החיים בעדשת המצלמה באופן בלתי פוסק. פסיכולוג אינה מילה גסה, הרי מדובר באדם שיכול להציע לנו עזרה מקצועית לאחר שלמד וצבר ניסיון מעמיק בנושא חשוב ורגיש – נפש האדם. גם לנו, למרות שאיננו אנשים מוכרים במידה כזו, או בכלל, ישנם רגעים של משבר שלעיתים, ללא קבלה של עזרה מקצועית רק הולך ומחריף.

לרוב, אנשים נגשים אל פסיכולוג כאשר הם חשים שהם "תקועים", שהדברים בחיים שלהם לא מסתדרים כפי שרצו שיסתדרו. כאן בא הפסיכולוג, על מנת לסייע לאותם אנשים לסלול את הדרך אל מציאות חדשה בה אדם לומד על עצמו ואת עצמו ולפיכך יודע בצורה טובה יותר אלו דברים יסייעו לו להתקדם ואלו דברים ייקחו אותו אחורנית.

טיפול אצל פסיכולוג ופסיכיאטר
אנשים רבים מתבלבלים עם העזרה שניתן לקבל מפסיכיאטר, שבסך הכל, ההבדל בינו לבין פסיכולוג הינה האפשרות למתן של מרשמים עבור תרופות לטיפול במצב נפשי כזה או אחר.

פסיכיאטר, במידת הצורך יכול גם לשלב את הטיפול יחד עם שיחות עם המטופלים שלו, כדי להגיע לתוצאות האופטימאליות אצל כל מטופל ומטופל, לפי הצורך.

ישנם סוגים שונים של טיפול פסיכולוגי, וכל אחד יציע טיפול לפי השיטה בה הוא מאמין ומטפל, החשיבות של בחירת מטפל שמתאים למצב שלנו הינה גבוהה. ישנם מטפלים אשר התמחותם היא טיפול בילדים, אחרים מטפלים בזוגות ואחרים מטפלים בטיפול אישי. אל תפחדו לבדוק האם מדובר במטפל מוסמך אשר קיבל את הרישיון ממשרד הבריאות לאחר עמידה בכל היעדים בדרך להיות פסיכולוג המורשה לבצע פסיכותרפיה.

לכו אל פסיכולוג אשר מנוסה בטיפול בבעיות כמו שלכם, אם מדובר בבעיות במסגרת הנישואים או בבעיות של פוביה מזרים. העלות של טיפול אינה זולה כלל, לכן ישנה חשיבות רבה שנקבל טיפול שיקדם אותנו ויעניק לנו את הכוח להבין את הגורמים שמניעים ועוצרים אותנו.את עצמנו בדרך אל הגשמה עצמית ובטחון מחודש במי שאנחנו.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך