יוגה ברעננה

 

אנשים מודעים לעובדה כי על מנת לזכות באיכות חיים ובבריאות לאורך שנים הם צריכים "לתחזק" את הגוף והנפש שלהם בצורה הטובה ביותר. תרגול יוגה ברעננה או בכל עיר אחרת בארץ, תעזור לכל אחד ואחת להשיג מטרה זו.

 

יוגה- היסטוריה של שנים

הרבה אנשים טוענים כי היסטוריה ארוכת שנים אינה יכולה לשקר. דבר זה נכון וכולל גם את היוגה. כאן מדובר על פילוסופיה, אמונה, תרגול ובסופו של דבר אורח חיים המבטיח איזון בין הגוף לנפש ולכן בריאות לאורך זמן. המקור של היוגה הוא בהודו וההשערה היא שהיא קיימת מעל לארבעת אלפים שנים. המשמעות של המילה 'יוגה' היא איחוד. כאן הכוונה היא איחוד עם הפנימיות שלנו ואיחוד בריא עם כל דבר שנמצא בעולמנו החיצוני. היוגה כוללת תרגילי נשימות ותרגילים לחיזוק היציבות והאיזון של הגוף, תרגול אורח חיים בריא, דבר שבא לידי ביטוי בהפגת מתחים, היגיינה, תזונה נכונה, יחסי אנוש ויחסים עם הסביבה שלנו ועוד.  המטרה של יוגה ברעננה היא להשקיט את התודעה ולעזור לנו להתחבר בהרמוניה מלאה אל עצמנו ואל החיים והקיים בהם בכלל. נכון להיום יש סגנונות שונים של יוגה וסוגים שונים של יוגה המותאמים לקהלי יעד שונים, כמו למשל ילדים, נשים, מבוגרים, נשים בהריון ועוד.

 

יוגה ברעננה- כל היתרונות

היתרונות של תרגול יוגה ברעננה הם:

  • חיבור- תרגילי היוגה עוזרים לכל אדם להתחבר אל עצמו ואל גופו.
  • שחרור ממתחים- תרגילי היוגה הכוללים תרגילים פיזיים ותרגילי נשימות עוזרים לכל אחד להשתחרר ממתחי היומיום המאפיינים את שגרת חייו ולהתחבר לשלווה ולהרמוניה המאפיינת את החיים.
  • איזון- יוגה ברעננה עוזרת לכל אחד לאזן את עצמו. כלומר לאזן את הגוף והנפש ועל ידי כך לחזק את המערכת החיסונית שלו.
  • הפחתת כאבים- תרגול יוגה עוזר להפחית כאבים במקומות שונים בגוף, כמו למשל כתפיים, גב, צוואר, מפרקים ועוד. בנוסף, היוגה עוזרת רבות בהפחתת סימפטומים של מחלות שונות.
  • גמישות ויציבות- היוגה עוזרת לגוף שלנו בכל הקשור אל פיתוח הגמישות והיציבות.

 

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך