כל מה שרציתם לדעת על הרמת פנים בחוטים

הרמת פנים בחוטים היא שיטה למתיחת פנים שמטרתה להעביר את העור תהליך הידוק בהרדמה מקומית ובהליך שנמשך חצי שעה בלבד. במאמר הבא נסביר כיצד מבצעים מתיחת פנים וצוואר על ידי חוטים, מה מיוחד בשיטה הזו ולמי היא מתאימה. קבלו את המדריך המלא

 

הרמת פנים בחוטים היא שיטה קוסמטית ולא פולשנית שבעזרתה ניתן להשיג מתיחת פנים. השיטה מיועדת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים והיא זוכה להצלחה גם בהשוואה לפרקטיקות אחרות. באמצעות השיטה ניתן להעביר את העור תהליך הידוק משמעותי בזמן קצר ולהשיג תוצאות לטווח ארוך.

קהל היעד של הרמת פנים בחוטים

שיטת הרמת פנים בחוטים מתאימה בדרך כלל עבור גברים ונשים מעל גיל 30, או לכל מי שחווה סימני הזדקנות, קמטים וקמטוטים. היא מיועדת למי שלא רוצה לקחת חלק בטיפול פולשני וחודרני ולכן מהווה אלטרנטיבה למתיחת פנים הרגילה. טיפול הרמת פנים בחוטים גם מתאים למי שרוצה להשיג תוצאות טבעיות בזמן קצר, או בגיל צעיר כטיפול מניעתי. בנוסף, הרמת פנים בחוטים מתאימה למקרים בהם המטופל סובל מצורת פנים רחבה או עגולה מדי.

איך מבצעים הרמת פנים בחוטים?

הליך הרמת פנים בחוטים מתבצע ללא צורך בהרדמה כללית ועל בסיס שורה של תפרים. מטרת התפרים היא לגרום להרמה והתחדשות של העור. החוטים עצמם נכנסים מתחת לעור כדי ליצור מבנה תומך, כמו גם לעודד איסוף ודחיסה של הרקמות הרכבות. הערך המוסף של הטיפול בא לידי ביטוי בעידוד יצירה של חומצה היאלרונית וחומרים מסוג קולגן ואלסטין. בעזרת הטיפול אפשר לשנות את צורת קו הלחי ולהדגיש את קווי הפנים, כמו גם להרים את העור באזור הצוואר או עצמות קו הלסת.

התוצאה של הטיפול

התוצאה המיידית של הטיפול היא עור מחוזק וקמטים מוחלקים. לאחר תקופה ממוצעת של 7 חודשים ניתן גם להתרשם מכך שהחוטים שהוכנסו מתחת לעור נמסו, בעוד הרקמות הטבעיות התחדשו מעצמן. תוצאת הטיפול היא חידוד קווי המתאר של הפנים, מתיחה טבעית של העור והשגת מראה רענן ללא צלקות.

סיכונים ותופעות לוואי

הטיפול עצמו מאושר על ידי משרד הבריאות והוא מקובל בשורה ארוכה של מדינות ברחבי העולם. הוא משמש למטרות קוסמטיות שונות וניתן לעבור אותו באופן מהיר וללא צורך בתקופת התאוששות. עם זאת, חשוב להכיר את תופעות הלוואי ולהיערך אליהן מראש למרות שהן לא נחשבות מסוכנות:

  • שטפי דם קלים שחולפים מעצמם
  • זיהום
  • סיכון להצטלקות רקמות העור

בכל מקרה, באמצעות השימוש בחוטים לטובת מתיחת העור למספר נקודות מדויקות שונות ניתן לטפל במספר אזורים בפנים. יש אזורים בגוף שבהם תוצאות הטיפול נשמרות למשך עד 8 חודשים, לעומת אזורים אחרים שבהם ניתן ליהנות מהתוצאה לתקופה של שנה עד שנתיים.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך