להעלים את הדליות באמצעות אדים

העלמת דליות ברגליים, היא בין הטיפולים הפופולאריים ביותר מקבוצת הטיפולים הפלסטיים. כיום ניתן למצוא שלל שיטות לטיפול בהסרת הדליות ברגליים, כאשר כל שיטה נחשבת ליותר קלה ויעילה מהקודמת. טיפול באמצעות קיטור אדים נחשבת לשיטת הטיפול הכי חדישה והכי יעילה בתחום.
ממה נובע הצורך בהסרת הדליות וכיצד עובד הטיפול?
בדיוק כפי שאנו בודקים מחירים של חדרי ילדים שונים, או ביקורות על מכונות כביסה שונות כך אנו צריכים לבחור בדייקנות את הטיפול לדליות שלנו. פסיכולוגים, פסיכיאטרים, סטודנטים ללימודי פסיכולוגיה ואפילו סטודנטים ללימודי חינוך מיוחד מטיפים כי ניתוחים פלסטיים נובעים בגלל צורך נפשי, שנובע כתוצאה מהרצון שלנו לעמוד בסטנדרטים היופי אותם מכתיבה החברה.

למעשה טיפול להעלמת הדליות ברגליים שונה מטיפולים אסטטיים אחרים, כמו הגדלת חזה או ניתוח אף נובע בעיקר בגלל צורך רפואי. הופעת הדליות ברגליים, מעבר לחוסר האסטטי של התופעה הגורמת להופעה של ורידים בולטים ונימים סגולים בצורה של כורי עכביש, שבלשון המעטה מהווה מראה מחריד עבור כל אישה או גבר גם אלו שלא כל כך משקיעים במראה החיצוני שלהם. למעשה דליות ברגליים רומזות על בעיה חמורה בתפקוד הורידים ברגליים וגורמות לכאבים עצומים, המהווים למעשה את הסיבה העיקרית לניתוח הסרת הדליות ברגליים. טיפול להעלמת הדליות ברגליים באמצעות מכשיר קיטור ליצירת אדים, עובד בצורה כזו שלמעשה האדים החמים שיוצאים מהמכשיר ומכוונים ישירות לורידים שעל הרגליים, גורמים לדפנות הורידים להתחמם ובכך בעצם משמידים את שכבת האנדותל, מצמצמים את גודל שכבת הקולגן וסותמים את הורידים הלקויים.

 מהן היתרונות בטיפול באדים לעומת הטיפולים האחרים?
הטיפול באמצעות מכשיר קיטור האדים, נחשב לאחד מהטיפולים הפופולאריים והיעלים ביותר מבין כל הטיפולים שמבוצעים כיום, על מנת להסיר את הדליות והורידים הבולטים מהרגליים. טיפול בדליות הרגליים באמצעות האדים טומן בחובו שלל יתרונות, דבר ראשון הוא לא דורש בכלל הרדמה אם זה הרדמה מקומית או כללית. בשונה מניתוח הסטריפינג בו משתמשים בהרדמה מלאה, בגלל הצורך להוציא את הורידים על ידי ניתוח חודרני וחיתוך הגוף.

ניתוח ישן שמבוצע במקרים נדירים כיום, הכולל זמן החלמה ארוך וכואב כשהוא משאיר אחריו תופעות לוואי הכוללות כתמים וצלקות. ניתוח להסרת הדליות באמצעות האדים לעומת זאת בכלל לא מצריך חיתוך, אינו כרוך בכאבים, זמן ההחלמה שלו מיידי והוא בכלל לא כולל תופעות לוואי כמו כתמים וצלקות. בנוסף לכך הטיפול באמצעות האדים יעיל במיוחד בגלל יכולתו להעלים ענפים מפותלים מהווריד הראשי, דבר שלא יכול להתבצע באמצעות טיפולים כמו גלי רדיו או לייזר, הנחשבים גם הם לטיפולים פחות פולשניים.

למעשה לפני שהמציאו את הטיפול באדים כל מי שסבל מורידים מפותלים היה צריך בלית ברירה לבצע ניתוח פולשני על מנת להסיר אותם. בכל מקרה בדיוק כמו שאנחנו מבצעים תחקיר מקיף לפני הרשמה ללימודי משפטים או לקיחת משכנתה, חשוב מאוד שנבצע תחקיר מקיף בנושא העלמות ורידים ונפנה למנתח פלסטי מומחה, על מנת לקבל חוות דעת מקצועית לגבי סוג הטיפול המתאים במיוחד בשבילנו.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך