לימודי פסיכותרפיה גופנית

שיטת הפסיכותרפיה הגופנית היא שיטה שמומלץ לאמץ אותה כדרך חיים. היא נוגעת בכל התחומים הנפשיים והפיסיולגים שנמצאים אצל כל אחד מאיתנו ועוזרת לשפר אותם ולחיות באיכות חיים גבוהה.

מהות הפסיכותרפיה הגופנית היא להאזין לבעיות ולשנותם פיסית ומחשבתית ובסוף התהליך לגרום למטופל לשנות דרך חיים על ידי חשיבה חיובית, חיבוקים, מגע, נתינת אהבה ללא תנאי, פעילות פיסית על תקן יומי או שבועי בהתאם ללוח הזמנים, מודעות נפשית לכאבים שלנו ולדברים שמשמחים אותנו והבעת רגשות באופן תמידי. כל אלה יכולים להעלות לנו את איכות החיים ולתקן לנו את כל הבעיות הלא פתורות.

אז למה בעצם לילמוד לימודים שכאלה?

לימודי פסיכותרפיה גופנית כוללים בתוכם מכלול רחב של תחומים, הן נפשיים והם פיסיולוגיים, ברגע שאתם מטפלים בדרך זו אתם גם מסגלים לכם דרך חיים דומה, שיגרת חייכם תשתנה לגמרי ובתור מטפלים פסיכותרפים תוכלו לסייע בראש ובראשונה לעצמכם, לקרוביכם וכמובן למטופלים שלכם. שוק העבודה בתחום זה רק הולך וגדל, זהו תחום עבודה רחב מאוד שמאפשר התקיימות בתור שכיר או עצמאי. היום אנשים כבר מבינים שגוף ונפש חוברים אחד את השני והקיום של שניהם ביחד הוא הכרחי ובלתי נמנע, לכן יותר אנשים פונים לסוג טיפול שכזה ומאמינים בדרך הטיבעית. והכי חשוב הוא שלימודים כאלה מובילים לחיים של מגע, ליטוף והרבה חום ואהבה סביבכם, אין יותר נעים וטוב מזה.

הלימודים ברוב המכללות נמשכים 3 שנים, יש כאלה ארבע או חמש תלוי במסלול הלימודים, תנאי הקבלה מאפשרים הזדמנות כמעט לכל מי שליבו חפץ, ותחום הלימודים רחב מאוד ונוגע בנושאים רבים כמו: פסיכולוגיה, אנטומיה, עיסויים לכל סוגיהם, דימיון מודרך, פסיכולוגיה התנהגותית, מדיטציה, תרגילי נשימה, דיבור, עבודה אנרגתית ועוד נושאים רבים אחרים.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך