מה חשוב לדעת על טיפול מילוי קמטים

אחת מהפניות הנפוצות ביותר בתחום הרפואה האסתטית היא טיפול למילוי קמטים. אנשים רבים רוצים לקבל שוב את המראה החלק וככל הנראה רק הרפואה האסתטית יכולה לתת פתרון אמתי. השוק אמנם מלא משחות וקרמים להעלמת קמטים אבל בסופו של דבר רק הרפואה האסתטית יכולה לעשות מעשה אמתי אשר יעניק לכם שוב את המראה הצעיר.

אך לפני שנדבר על מילוי קמטים והעלמת קמטים ברצוני להגיד כמה מילים על הסיבות להופעת הקמטים. הקמטים נתפסים כתופעה טבעית של הזדקנות הגוף, זה נכון; העור הופך לדק ופחות גמיש ולכן מופעים קמטים. יש כאן הרבה גנטיקה שמעורבת אבל בהחלט ישנם גם גורמים סביבתיים המשפיעים על הופעת הקמטים.

אנשים אשר אינם שומרים על אורח חיים בריא ובמיוחד אלו אשר מעשנים ומרבים להיחשף לשמש הם בסבירות גבוהה יותר לסבול מקמטים. כאשר מופיעים הקמטים, אנשים רבים פונים לעזרה ומעוניינים בטיפולים להעלמתם. מילוי קמטים הוא דבר מקובל מאוד אצל נשים וגברים מעל גיל ארבעים.

אם ננסה להבין מה קורה מבחינה ביולוגית בגוף כאשר מופעים הקמטים; מדובר בהידלדלות של שומן, אלסטין וקולגן הגורמים לעור לאבד את גמישותו, להפוך לדק ורפוי – כל אלו מילים יפות לקמטים. ישנם סוגים שונים של קמטים: קמטי הבעה הנוצרים מפעולת השרירים, קמטים מסוג זה מטופלים בבוטוקס או חומר אחר המרפה את השרירים. מילוי קמטים לעומת זאת מתאים לקמטים קבועים. לפני שמבצעים טיפול יש להתייעץ עם רופא שיעזור שיאבחן את הקמטים ויתאים לכם את הטיפול המתאים. על הרופא לראות באיזה סוג עור מדובר ואת עומקם של הקמטים ובהתאם לכך מתאים את הטיפול, יש יותר משיטה אחת למילוי קמטים. שימו לב שחומרים מסוימים עלולים לעורר רגישות אצל המטופלים לכן לעתים צריך לעשות בדיקה מקדימה של רגישות לחומר. כמו כן יש ליידע את הרופא על כל מצב רפואי ומחלה כרונית.

בין החומרים המשמשים למילוי קמטים ניתן להזכיר את ג'ל הסיליקון, חומצה היאלורונית, רסיטילן או חומרים אחרים. בעזרת אלחוש מקומי, חומרי המילוי מוזרקים לשכבה התת עורית ומביאים לתוצאות מידיות.

חשוב להסביר שטיפול למילוי קמטים הוא טיפול זמני, ישנם חומרים המחזיקים זמן קצר וישנם חומרים המחזיקים יותר. אך בסופו של דבר כל החומרים נספגים בגוף ויש למלא את הקמטים מחדש. עד היום לא נמצא שום טכנולוגיה למילוי קמטים לצמיתות

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך