ניתוחי לייזר שונים והשפעתם על חיי החולה

התחום הרפואי של ניתוחי הלייזר מתפתח בקצב מהיר בייחוד בישראל אשר ממוקמת במקום גבוהה מאוד בעולם כאשר מודדים את כמות הניתוחים המבוצעת ביחס לגודל האוכלוסייה, נכון להיות נערכים בממוצע עשרות אלפי ניתוחי הסרת שיער בלייזר כל שנה והמספרים רק גדלים. היעילות, הקלות והנוחות שמספק הליך הטיפול בלייזר הינם רק חלק מהסיבות להצלחה המסחררת אך הסרת משקפיים בלייזר איננו הניתוח היחידי בתחום וקיימים גם ניתוחים שונים נוספים בהם שידרג הלייזר את חייו של המטופל וקיצר מאוד את אורך הטיפול ותופעות הלוואי ממנו.

ניתוח קטרקט בלייזר

מה זה בעצם – קטרקט הוא מצב בו עדשת העין "מתלכלכת" ומפריעה לראייתו של החולה, כאשר עדשת העין מאבדת מהשקיפות שלה הדבר מביא לטשטוש בראייה והדבר עשוי רק להתדרדר עם השנים ככל שעובר הזמן.

ניתוח הלייזר בקטרקט – הניתוח משדרג את חייהם של החולים ומאפשר טיפול בעין ללא שום צורך בסכין מנתחים, מכשיר הלייזר מאפשר לבצע את החיתוך בעין באופן מדויק ביותר דבר אשר צמצם למינימום את תופעות הלוואי וקצב ההחלמה שעומד כיום על כמה שעות בלבד, אחוזי ההצלחה של הניתוח עומדים היום על מספר מדהים של 99 אחוזי הצלחה.

מתי מומלץ לעבור את הניתוח – תשובה זו היא מאוד אינדיבידואלית ומשתנה מאדם לאדם, אחד הפרמטרים החשובים הינו השפעת הקטרקט על איכות חיי החולה, מומלץ להיבדק אצל רופא ולהחליט ביחד ישנם סוגים של המחלה אשר החולה יכול לחיות איתם במשך שנים ללא הרעה במצב לעומת אחרים אשר התדרדרות הראייה יכולה להיות כמעט מיידית.

פטרת ציפורניים בלייזר

מה זה בעצם – אז הגיע הקיץ ואיתו גם סנדלי השורש הפתוחות אין ספק שהאוויר בכפות הרגליים זו הרגשה מיוחדת אך לחלקנו היא גם קצת מביכה, פטרת הציפורניים הינה פטרייה הגדלת על כפות הרגליים ויכולה גם להדביק את הסובבים, לעתים הפטרת יכולה להיות מלווה בכאבים ממשיים אשר עשויים להפריע בהליכה.

טיפול בפטרת באמצעות לייזר – בעבר החולים בפטרת נאלצו לעבור טיפול תרופתי אשר היה מלווה בתופעות לוואי רבות וממש לא נעימות: כאבי ראש, בחילות ועוד. הטיפול באמצעות הלייזר שידרג את חיי המטופלים, הוא מהיר, קליל ויעיל אומנם לרוב מדובר בסדרת טיפולים ולא מספיק טיפול אחד אך אצל אחדים כבר אחרי הפעם הראשונה תוכלו לראות תוצאות ממשיות. הטיפול לא מלווה בשום תופעות לוואי ממשיות, קרן הלייזר מייבשת את הפטרייה ומחסלת אותה.

 

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך