עוברים להשתמש בעדשות מולטיפוקל

אנשים שיש להם בעיות ראיה ברמות כאלה ואחרות יודעים היטב שללא המשקפיים אין להם כל סיכוי לצאת מהבית, כיון שהם פשוט זקוקים להן כדי לראות טוב יותר. ישנם אנשים עם בעיית ראיה מרחוק, ולעומת זאת, ישנם אנשים אשר הבעיה העיקרית שלהם היא דווקא לקריאה מקרוב, אך מה יעשו אנשים שיש להם את השתי הבעיות גם יחד? אין כל צל של ספק בכך שהיום הפתרון הטוב ביותר שיש לעולם האופטיקה להציע לכל אחד ואחד מאיתנו, זה הפתרון של עדשות מולטיפוקל.

מה מיוחד בעדשות הללו?

הדבר העיקרי שמיוחד בהן הוא שלמעשה מדובר על עדשות שיש להן כמה וכמה מוקדי ראייה. משמעות הדברים היא שאדם שמרכיב עדשות מולטיפוקל לא צריך יותר להסתובב עם כמה זוגות משקפיים. בעבר זוג אחד היה לקריאה וזוג אחר לנהיגה, אך היום, עם עדשות המולטיפוקל אפשר לקבל פתרון לכל הבעיות בזוג משקפיים אחד, ושם הגדולה של עדשות מסוג זה.

האם מתרגלים לעדשות כאלה מהר?

קשה לקבוע כמה זמן לוקח לאדם להתרגל לעדשות המולטיפוקל, כיוון שזה יכול להשתנות מאוד מאדם אחד לאחר. כמו כן, זה תלוי גם ברמת בעיות הראיה שמהן סובל האדם, כך שזה יכול לנוע בין מספר שעות למספר ימים. בסופו של דבר מה שחשוב הוא כן להתמיד וכן להתרגל לעניין, כיוון שאין משהו יותר נוח מאשר להסתובב רק עם זוג משקפיים אחד שעונה על כל הצרכים גם יחד. מובן שלפני שמתאימים את עדשות המולטיפוקל יש לעשות בדיקות שונות ורצוי מאוד גם להישמע לכל ההסברים של האופטומטריסט. ישנן דרכים שיכולות לעזור להתרגל למשקפיים יותר מהר ולכן כדאי לאמץ את ההמלצות השונות שאנשי המקצוע יכולים לתת לגבי נושא זה.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך