ציפרלקס – טיפול תרופתי בחרדה

בשנים האחרונות ניתן לראות כי האוכלוסייה העולמית הפכה להיות מודעת יותר לבעיות של דיכאון וחרדות שונות. אם בעבר, הרבה אנשים לא חשבו כי דיכאון קליני או חרדות הם מצבים המצריכים  טיפולים תרופתיים, כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לקחת טיפול תרופתי, כמו למשל ציפרלקס וזאת על מנת להתמודד עם החיים ועם עצמם בצורה טובה יותר.

החיים בשנת 2013- כבר לא מתביישים

בעבר הרחוק אנשים אשר נטלו כדורים פסיכיאטריים נחשו כאנשים חריגים ורבים החליטו להתרחק מהם לאחר שגילו עובדה זו. כיום, חלה מפנה של מאה ושמונים מעלות בכל הקשור אל טיפול תרופתי בדיכאון וחרדות שונות ורוב האנשים מעודדים אחד את השני ללכת לרופא על מנת לקחת cipralex או כל כדור אחר המתאים לסוג הבעיה של אותו אדם.

המלצה זו בדרך כלל נובעת מכך שהממליץ גם הוא נוטל את אותו כדור או שאחד מיקיריו נוטל אותו והוא ראה את השינוי החיובי באותו אדם תקופה קצרה לאחר שהתחיל לקחת את אותו טיפול תרופתי. אם בעבר כדורים פסיכיאטריים היוו בושה וסמל לחריגות, כיום הזמנים השתנה לאין היכר וכמעט כל אדם אשר סובל מחרדה כלשהי או דיכאון נוטל ציפרלקס, פרוזאק או כל תרופה אחרת.

ציפרלקס- במה זה עוזר?

מצב של חרדה מוביל בדרך כלל להימנעות מסוימת של האדם ממפגשים חברתיים, מפגשים בחוץ ויכולת להתמודד עם החיים שכן הוא מתמודד עם הפחדים שלו כל הזמן. דבר זה תקף גם לגבי רמות מסוימות של דיכאון.

ההחלטה לקחת ציפרלקס או כל תרופה אחרת צריכה להיות של המטופל ואיש המקצוע. זה חייב ללכת לרופא המשפחה או הפסיכולוג/פסיכיאטר שלו וזאת על מנת שזה יאבחן אותו ויאמר לו מהו הכדור הטוב ביותר לבעיה שלו. היתרונות של רוב הכדורים המשתייכים לקבוצת SRRI, ביניהם ציפרלקס הם:

  • רופא משפחה- ניתן לקבל מרשם אליהם גם מרופא משפחה.
  • מינון- מגיעים במינונים שונים.
  • יעילות- היעילות שלהם גבוהה מאוד וניתן לחוש בהשפעה כבר לאחר שבוע שבועיים.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך