רפואה סינית

עם השנים נראה כי רפואה סינית מצאה את מקומה גם בישראל, אנשים רבים בכל הגילאים פונים אל רפואה סינית מאחר וידוע כי היא תעניק היבטים נוספים ושונים ממה שמעניקה לנו הרפואה הקונבנציונלית. סטודנט שבוחר ללמוד רפואה סינית, למעשה בוחר באורח חיים ובהתנהלות יומיומית לפי התורה של הרפואה הסינית וכל המוטיבים שבתוכה. מכללת רידמן, מכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית הקימה אתר להכשרת מטפלים ברפואה סינית:

http://chinese-medicine.reidman.co.il/

בו יש אסופת מאמרים של מרצים בכירים ושל סטודנטים על שיטות שונות בתוך הרפואה הסינית ועל ההתרשמות האישית. לימודים הללו מצריכים מהתלמידים את היוזמה להכרת הידע הנלמד כחוקים חדשים לחיים ויישומם לא רק על המטופלים אלא גם על עצמם. הניסיון הטוב ביותר שניתן לדווח עליו בפני המטופלים, הוא הניסיון האישי.

לימודי רפואה סינית

רפואה סינית היא רפואה שמאמינה כי האדם הוא חלק מהטבע ובכדי להתקיים בטבע, יש לחיות בו בהרמוניה ובחיבור שורשי. בשונה מהרפואה המערבית, הרפואה הסינית בנויה על הרבה מגע, תנועה, זרימה וחיבור בין הגוף לנפש ופחות בטיפול פולשני וכימי. התלמידים במכללת רידמן לומדים גם את הבסיס של הרפואה המערבית בכדי להיות מקצועיים יותר בתחום, לדעת מידע יעיל על תרופות, בדיקות מעבדה וסימפטומים שונים. בנוסף לבסיס זה, התלמידים לומדים את תורת הרפואה הסינית ויחדיו משלבים את השיטות בכדי ליצור טיפול הולם ואפקטיבי לכל סימפטום או מחלה. רפואה סינית דוגלת בטיפול בגורם הסימפטום ולא רק בסימפטום עצמו, לכן ניכר כי המטפלים סוקרים היטב את הגוף של המטופל סביב תשאול מעמיק ועובדים על פיתרון הבעיה בעזרת תזונה נכונה, מגע, תנועה ואלמנטים נוספים.

קריירה לעתיד

נציגי המכללה מספקים תשובות רבות באתר לשאלות פופולאריות לגבי לימודי רפואה סינית ומעניקים דגש על האפשרויות המקצועיות והקריירה העתידית. לכל בוגרי מכללת רידמן מצפה עתיד עמוס בעבודה ובעזרת הכלים שיוענקו לתלמידים במהלך הלימודים, הם יוכלו להצטרף למעגל העבודה בביטחון מלא, עם ידע תיאורטי ומעשי שנלמד.

רוצים להישאר מעודכנים? עיקבו אחר עמוד של המכללה ב Goolgle+

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך