רפואת שיניים – השתלות שיניים ביום אחד

שום דבר לא ישווה לחיוך בריא ויפה, והשתלות שיניים הן אפשרות מעולה לאלה שצריכים קצת עזרה בתחום. מגזינים, ספרים, פרסומות ומקורות אינספור אחרים מציפים אותנו בכל יום בדרכים השונות שבהן אנחנו יכולים לשפר את המראה שלנו. גם אם אנחנו מרוצים מהמשקל שלנו, שמחים מעור הגוף וגאים בשיער המושלם שלנו, יכול להיות שעדיין חסר לנו מרכיב אחד חשוב מאד – חיוך גדול.

לשמור על בריאות הפה ולשפר את החיוך באמצעות השתלות שיניים
זו עובדה שאנשים שמים לב לחיוך אחד של השני. כולנו נתקלנו באנשים שפשוט יכולים להאיר את החדר רק באמצעות החיוך שלהם. יש גם אנשים שנראה כאילו יש להם הכול, עד שהם מחייכים…

שיטות זריזות שפותחו בשנים האחרונות, כגון הלבנת שיניים או ביצוע השתלות שיניים ביום אחד בשיטה המכונה all on 4 הן דרך נהדרת לטפל בבעיות החיוך כאשר חסרות שיניים בפה. שתלים יכולים לשמש במקום שיניים חסרות, בין אם מדובר בשן בודדת אחת ובין אם בסט שלם של שיניים.

שתלי שיניים להגברת הביטחון העצמי שלכם
מטופלים שחסר להם שיניים קדמיות לומדים לעיתים קרובות לחייך תוך שמירה על שפתיים סגורות. הם מוצאים דרכים לכסות על כך שחסרות להם שיניים. הרגל זה זועק לשמיים כאשר מדובר בתחום שפת הגוף.

אם אתם חיים עם שיניים חסרות, אולי בכלל לא מתחשק לכם לחייך. לאנשים יש דרכים להתאים את עצמם לכל מצב. אבל, מגיע לכל אחד לאהוב את החיוך שלו. חיוכים יפים גם עוזרים לנו להיראות צעירים יותר ולהרגיש טוב יותר.

זה מדהים לראות את השינוי שגורם חיוך חדש ומאושר. לצחוק בחופשיות, מבלי שנצטרך להחביא בעיות דנטאליות, זה משחרר. ניתן לרכוש ביטחון עצמי באמצעות חיוך רחב, שלא פוחדים לחלוק עם אחרים.

היום, התפתחות תחום רפואת השיניים מאפשרת ביצוע השתלות שיניים ביום אחד ובכך מקטינה את הסבל ואת חוסר הנוחות. בעבר, תהליך של השתלת שיניים ארך מספר חודשים, אך היום, כאמור, אפשר לעשות זאת ביום אחד, בין אם מדובר בשן בודדת ובין אם בשתלים אחדים.

תהליך טיפול השתלות שיניים ביום אחד
קודם כל חשוב להדגיש שההשתלה יכולה להתבצע רק לאחר שהמטופל נבדק והוחלט שהוא מתאים לביצוע התהליך מבחינה בריאותית ורפואית. לא ניתן לבצע הליך של השתלות שיניים ביום אחד למטופל שבריאותו לא תקינה. הבדיקות כוללות את בדיקת מצב הפה, העצם והחניכיים. ההחלטה לוקחת בחשבון גם את צפיפותו של העצם, גובה עצם הלסת ורוחבה. במקרה שהרופא מחליט שהמטופל לא מתאים להשתלה ביום אחד, אפשר לבחור בתהליך הארוך יותר שבנוי ממספר שלבים.

טיפול השתלה ביום אחד משמעותו שבאותו טיפול נעקרת השן, אם יש צורך בכך, במקום השן הטבעית מושתל שתל, ועליו מורכב המבנה והכתר. ניתן לעשות זאת גם באותם מקרים שבו יש צורך בהרמת סינוס או בהשתלה של עצם.

להשתלת שיניים ביום אחד יש יתרון רפואי (מניעת איבוד עצם שמתרחשת כחודשיים לאחר עקירת השן); יתרון אסטטי (אפשר מיד לחייך בביטחון); יתרון של נוחות (טיפול מהיר ונוח).

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך