רשלנות רפואית מהי?

בישראל קיימת מערכת רפואית מובילה בתחומים רבים וכאשר מתקיים כשל רפואי מסוים, לעיתים הרופאים אינם מודים בכך וישנם מצבים בהם המערכת מנסה להסתיר ליקויים מסוימים בכדי לא להתפרסם ככישלון בעולם.

בכדי להוכיח רשלנות רפואית, יש לחקור את הנושא לאורכו ולרוחבו, על ידי בירור יסודי של כל המקרה. לפני שניגשים לבית המשפט, חשוב להתדיין עם עורך דין מקצועי שינהל את התביעה בצורה החכמה ביותר. במידה ומדובר בעורך דין מין השורה, היחסים המכובדים שלו עם הגורמים הרפואיים יכולים להוביל למשא ומתן בנושא הפיצויים בלי לגשת למשפט. ישנם מגוון מקרים פופולאריים בהם נוטים להגיש תביעות רשלנות רפואית, בניהם מקרים של תינוק שנולד עם מום, אבחון מחלות קשות, רשלנות בניתוחים, בלידה ועוד.

בחירת השותפים הנכונים לתביעה

כל הקשור בתחום הרפואי הוא רגיש מאוד, לכן חשוב שעורך הדין יהיה בעל ניסיון רב ובעל ידע נרחב בתחום רשלנות רפואית. משרד טוב הוא משרד יסודי ואיכותי בעל ניסיון ומקצועיות ברמה גבוהה שיידע כיצד לנהל את התביעה וכיצד להשיג את הפיצוי הכי הולם בסופו של דבר. רשלנות רפואית היא תוצאה שיכלה להימנע, למרות שידוע כי הרופא לא גרם לנזק בכוונה תחילה, אלא לא הפעיל שיקול דעת זהיר במיוחד. תביעות בתחום זה הן מאוד מסובכות, לכן מומלץ וכדאי לפנות לעורך דין בעל ניסיון כאמור קודם. במהלך השלבים הראשונים תידרשו להציג רשומות רפואיות, לאחר מכן תינתן הערכה משפטית על הרשומות הללו ושליחתן לרופא מומחה להערכה. הרשומות הרפואיות הן הראיה שלכם ובעזרתה תוכלו לזכות בתביעה של רשלנות רפואית. לכן, מלבד עורך דין מנוסה יש לבחור גם רופא מומחה בעל ניסיון ומקצועיות.

רוצים לדעת פרטים נוספים? בקרו באתר הבא >>

שימו לב כי הזכויות שלכם מעוגנות בחוק וזכותכם להגן על גופכם וכבודכם וזוהי חובתו של הצוות הרפואי בכל טיפול. אם אתם לא מרוצים מהדרך בה מתנהל הטיפול, אתם זכאים לפנות לעורך דין ולקבל את הפיצוי ההולם.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך