שיקום הפה לשיניים יפות ובריאות

כשהיינו בני שש המתנו בכיליון עיניים כי יגיע הרגע בו תיפול לנו השן, נכסה אותה במטפחת, נניח תחת הכרית ופיית השיניים תשאיר לנו הפתעה. היום כשאנחנו מתבגרים, כל שן חשובה לנו ואסור לנו להזניח את בריאות השיניים, מאחר ואנחנו עלולים לאבד אותן בעתיד, כאשר הפעם לא תחכה לנו הפתעה תחת הכרית. בעיות בשיניים נוצרות בדרך כלל בגלל עששת שלא מטפלים בה ורובד עבה של אבנית. בכדי לתחזק את בריאות השיניים יש לצחצח שיניים בוקר וערב, לטפל בעששת התחלתית, לבקר את רופא השיניים כל חצי שנה ולעבור טיפול של הסרת אבנית. אדם שהזניח במשך שנים עדיין יכול לטפל בשיניו, אך כעת הוא יצטרך לעבור שיקום הפה מקיף בעלויות גבוהות יותר ממה שהיה עולה לו במידה והיה עושה זאת מוקדם יותר.

שיקום הפה במתכונת מהירה

מלבד בריאות השיניים, יש להתייחס גם לאסתטיקה. בדרך כלל פה עם שיניים לא בריאות מריח רע ונראה לא טוב. חיוך עם שיניים לבנות שנראות בריאות, יוצרות אצל האדם ביטחון עצמי גבוה וכריזמה. בכדי לעבור את שיקום הפה באופן המהיר ביותר, כדאי לבחור במומחים המקצועיים ביותר לתהליך. שיקום הפה, משמעותו טיפולים משמרים כגון סתימות, טיפולי שורש, עקירות והסרת אבנית. כמו כן השיקום כולל טיפול אורתודנטי, תותבות והשתלת שיניים. בכדי לקצר תהליכים ולסיים בזמן קצר את כל הטיפולים הנדרשים, ניתן לטפל בכל הטיפולים המשמרים בישיבה אחת, במרפאת שיניים בה הרופא מתמחה בכל התחומים או עובד עם רופאים נוספים. בכדי להקל על המטופל, ניתן לעבור את הטיפולים בהרדמה מלאה. תוך מספר שעות תוכלו לחייך ללא חששות בביטחון מלא.

הלבנת שיניים

כשמזניחים את השיניים, לרוב ניתן לזהות כתמים על השן שנוצרו במהלך השנים והתכהו. הכתמים הם היווצרות של שתיית קפה מרובה ועישון סיגריות. בכדי להיפתר מהכתמים ולקבל בנוסף לכול גם שיניים לבנות, ניתן לעבור הלבנת שיניים. הלבנת שיניים נעשית בעזרת חומר מלבין ומכונת לייזר או אור פלזמה. יחדיו, המשחה חודרת לדנטין ומשנה את צבעו. את הטיפול ניתן לעשות גם בבית בעזרת תמיכה והסבר של רופא, במחיר מוזל יותר. שמרו על בריאותכם והקפידו על היגיינה בתוך הפה.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך