יולדת בקרוב? – כך תתכונני ליום הזה. רשימת מוצרי תינוקות ליולדת לבית חולים

ממש בקרוב, הרגע המאושר בחייכם יקרה. אתם תגיעו לבית החולים במטרה לעבור את אחת החוויות המרכזיות והמשמעותיות של חייכם: לידה, כמובן. בין כל הלחצים וההתרגשות, אתם נחושים לדאוג כבר מעכשיו להצטייד בכל המוצרים שישמשו אתכם לפני הלידה, במהלכה או ברגעים המשמחים שלאחריה. על רקע הסיכון להשמיט פריט חשוב מסוים, או לחילופין להיסחב עם ציוד מיותר (ויקר), ברור מדוע רשימת ציוד ממוקמת יכולה רק לסייע לכם. המאמר הנוכחי מציג בתוכו מספר פריטים חיוניים שחשוב לדאוג להם מבעוד מועד, פריטים המוצעים במחירים נוחים לכל הדעות.

מוצרי היגיינה

במהלך תקופת ההיריון והלידה, מטבע הדברים, נדרש מהאם לשמור על רמות ההיגיינה הגבוהות ביותר. כתוצאה מכך, ברור מדוע מוצרי היגיינה שונים צריכים להיות פריט חובה בבתי החולים ובחדרי הלידה השונים – מומלץ שלא לבנות על כך שפריטים אלה, על כל שכן באיכות גבוהה, אכן יהיו בבית החולים בו יולדים. בין היתר, מדובר כאן על מגן אסלה חד פעמי, ג'ל לחיטוי ידיים, מגבונים וכיוצא בזה.

תחתוני רשת מומלץ לרכוש גם כן, כאשר חשוב לוודא כי מדובר בתחתונים אשר עשויים מניילון נושם וגמיש, ללא תפרים.

מוצרי הנקה

פעולת ההנקה, מטבע הדברים, היא בלתי נמנעת לאחר הלידה. הגם שהליך ההנקה אינו בהכרח פשוט עבור כל אם, חשוב להצטייד במוצרים שיקלו עליו פי כמה. משחות לפטמות לאמהות מניקות, מהבחינה הזו, מקבלים חשיבות מכרעת. המדובר הוא במשחות המיועדות לטפל בפטמות סדוקות או כואבות, כפי שמתרחש לא פעם במהלך תקופת ההנקה, ואשר כוללות מנגנון לריפוי פצעים הנגרמים עקב כך.

רפידות הנחה, רצוי כאלה חד פעמיות, צריכות להיכנס אף הן לתמונת ההנקה. המטרה שלהן היא לשמור על הניקיון של מקום ההנקה, להביא לכך שהוא יהיה יבש וכן לסייע לנוחיות האם במהלך ההנקה. הרפידות מונעות מכתמי חלב להצטבר להם על בגדי האישה המניקה, מה שתורם להיגיינה שלה. הסיוע של הרפידות חיוני משך כל תקופת ההנקה, גם כאשר האם חוזרת לשגרת החיים או העבודה שלה.

מוצרים ראשונים לתינוק

לא ניתן לדבר על מוצרי תינוקות לבית חולים מבלי להכניס לתמונה את פריטי הלבוש הראשונים שעתיד ללבוש הילד. חליפה ראשונה, כובע לתינוק או כפפות לתינוק (בעיקר בחודשי החורף) הם חלק מהמוצרים החיוניים יותר, מהבחינה הזו. כמובן שגם שמיכה עבור התינוק, חיתולים (רצוי חיתולי טטרה) ומוצץ צריכים להיכנס להם לתוך המשוואה ולהפוך את השעות והימים שלאחר הלידה לפשוטים פי כמה.

אז איך מתחילים?

כדי למנוע שוטטות מיותרת בתקופה שגם כך נוטה להיות עמוסה, ואפילו כדי לצמצם עלויות, חשוב לבחור מראש בחנות המציעה מגוון רחב במיוחד של פריטים חיוניים, במחיר נוח. החנות של עגליס בהרצליה עונה על ההגדרה הזו בדיוק, כאשר אנשיה יסייעו לכם גם בהכנת רשימת הציוד המלאה.

 

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך