3 יתרונות של ביטוחי בריאות

היום זה כבר די ברור לכולם, שביטוח בריאות הוא הכרחי. כדי שתהיה לנו יותר שליטה על החיים, על מנת שנוכל להיות מוכנים יותר לתסריטים בלתי צפויים וכדי שלא נצטרך לשאת בהוצאות גבוהות כאשר עלינו לקבל טיפול רפואי בהול ויקר- יש לרכוש פוליסת ביטוח בריאות. אם היתרונות של ביטוח הבריאות עדיין לא מספיק ברורים לכם או אם אתם עדיין מתלבטים אם לרכוש ביטוח כזה- קבלו 3 סיבות טובות לרכוש ביטוחי בריאות.

  1. שקט נפשי

היתרון המרכזי בביטוח הבריאות הוא בביטחון שהוא מקנה. אנחנו חיים במציאות בלתי צפויה, וחשוב לעשות את המירב כדי להיערך לבלתי צפוי הזה. כאשר מצב הבריאות משתנה באופן פתאומי או כאשר אדם נזקק לאשפוז או ניתוח יקר עקב צורך רפואי- הוא ירצה לדעת שיש מי שנותן לו גב כלכלי, כך שהוא אינו צריך לשאת בנטל לבד. המשמעות היא, שביטוח בריאות הוא בעצם אמצעי מציל חיים, כי אדם שתלוי בתרופה שאינה נכללת בסל הבריאות, למשל, יתקשה מאוד לממן את הקנייה שלה.

  1. תוכניות בריאות מגוונות המותאמות במדויק לצרכי הלקוח

יתרון נוסף של הביטוחים הבריאותיים הוא מגוון התוכניות והמסלולים שהם מציעים. ענף הביטוח מתפתח בקצב מהיר מאוד, מה שבא לידי ביטוי במספר הולך וגדל של פוליסות ותוכניות בריאות. כל תוכנית נותנת מענה לצרכים מסוימים, כך שניתן להתאים לכל לקוח המתעניין ברכישת ביטוח בריאות תוכנית שתתאים לו כמו כפפה ליד. ביטוח בריאות פרטי, ביטוח מחלות קשות, ביטוחים קולקטיביים ועוד- האפשרויות בתחום ביטוחי הבריאות הן רבות, כך שהבחירה בביטוח המתאים תהיה כמה שיותר מושכלת ונכונה.

  1. קשת רחבה של שירותים המשלימה את השירותים שלא ניתנים במסגרת חוק הבריאות הממלכתי

לא מעט אנשים נמנעים מרכישה של ביטוח בריאות מאחר שהם מסתמכים על חוק הבריאות הממלכתי ועל היותם מבוטחיה של קופת חולים זו או אחרת. העניין הוא, שעל אף שהביטוח הממלכתי כולל רכיבים ושירותים כמו בדיקות מעבדה, רופא משפחה, רפואת מיילדות ועוד- ביטוח זה לא באמת מכסה את כל הצרכים הרפואיים של אדם, ובכך הוא אינו מאפשר לו לקבל את הטיפול הרפואי האולטימטיבי עבורו. ראייה לכך היא העובדה, שקופות החולים התחילו זה מכבר לפעול בתחום הביטוחים המשלימים, בידיעה, כאמור, שחוק הבריאות הממלכתי יכול להותיר חולים ומטופלים ללא מענה. כאן נכנס לתמונה ביטוח הבריאות של חברות הביטוח, המאפשר לכל מבוטח ליהנות מקשת כמה שיותר רחבה של שירותים רפואיים מבלי שהוא יצטרך לממנם מכיסו. בפועל זה אומר, שלא משנה איזה ניתוח תצטרכו, איזו תרופה יהיה עליכם ליטול או כמה ארוך האשפוז לו תידרשו- חברת הביטוח תעמוד מאחוריכם כך שאתם תקבלו החזר ופיצוי על כל או על רוב ההוצאות הרפואיות שלכם.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך