מנדפים למעבדות

מנדפים למעבדות הם מתקני אוורור המבטיחים כי כל האוויר באותו מעבדה יעבור תהליך של סינון ופליטה או סינון ומחזור. המטרה של מנדפים כימיים למעבדות היא להגן על העובדים מפני שאיפת חומרים מסוכנים וחשיפה כלשהי אליהם. דבר זה כולל גם מצבים של רסיסים, נתזים, שריפה ועוד. מטרתו של מאמר זה היא לגולל בפני קהל הקוראים את כל הנקודות החשובות אותם יש לקחת בחשבון טרם בחירת חברה המייצרת מנדפים.

מה ההבדל? התאמה אישית

אם אתם שואלים מה ההבדל בין מנדפים למעבדות לבין מנדפים למקומות אחרים, התשובה המדויקת ביותר היא שלכל מקום יש את הייחוד שלו ולכן לכל מקום יש להתאים באופן אישי את המנדף המתאים לו. במקרה של מעבדות, חובה לשלוח נציג למעבדה על מנת שילמד אותה ויברר עם מנהליה  מה הם המאפיינים העיקריים שלה.

מנדפים למעבדות- עבודת הכנה מקדימה

  • מה החומרים אליהם נחשפים העובדים- חשוב לוודא זאת על מנת להחליט על סוג המנדפים המתאימים ביותר.
  • מה הן שעות הפעילות של המעבדה- חשוב לדעת כמה שעות יפעל המנדף מד יום ולוודא כי אותו מנדף אותו מייצרים אכן יתאים לעבודה מאסיבית או עבודה של כמה שעות בביום.
  • מהם התהליכים אותם מבצעים במעבדות
  • מהן שיטות העבודה של העובדים במעבדות והאם מדובר על שיטות קבועות
  • כיצד בנויה המעבדה- בצורה זו ניתן לתכנן מנדפים המותאמים באופן אישי למבנה המעבדה. דבר זה יאפשר גישה קלה של העובדים למנדף ולכל התשתיות והצינורות שלו.

רק לאחר בירור של כל אלו החברה תחליט אילו מנדפים יש לייצר ותתחיל בעבודה. יש לקחת בחשבון כי קיימים סוגים שונים של מנדפים, אם מדובר על מנדפים למעבדות עם דלתות הזזה, משטח עבודה, מנדף רצפה כימי ומנדף כפול.

למידע נוסף היכנסו: http://www.mintzlab.com/About.aspx?url=solutions

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך