מתכונים צמחוניים

אם בעבר, קבוצת הצמחוניים בישראל הייתה מצומצמת והתקשתה לאתר מסעדות בהן אנשיה יכלו לאכול, אירועים בהם הוגשו אלטרנטיבות לבשר ומתכונים לארוחות עיקריות ללא בשר, בשנים האחרונות חל מהפך בתחום ויש פרסום של מתכונים צמחוניים רבים באינטרנט.

מיהו צמחוני?

צמחוניים הם קבוצה של אנשים בישראל שלא אוהבת בשר או שנמנעת מאכילה של בשר מטעמים הומינטריים או בריאותיים. אם בעבר, קבוצה זו הייתה מצומצמת ואנשים רבים הסתכלו על אנשיה כקבוצה של אנשים תמהוניים שמנסים לחבור לטבע בכל דרך אפשרית ולהימנע מחידושים טכנולוגיים וקידמה, כיום רוב האנשים יודעים כי התפיסה שלהם את הצמחוניים הייתה מעוותת לחלוטין.ההבדל בין צמחוניים לטבעוניים הוא שהצמחוניים נמנעים מאכילה של בשר מן החי. הטבעונים נמנעים מצריכת כל דבר הקשור אל החי, אם מדובר על ביצים, חלב ועוד.

מתכונים צמחוניים- טרנד הצמחונות

בשנים האחרונות נראה כי הצמחונות הפכה לטרנד ואנשים רבים המפורסמים בתקשורת, בפוליטיקה ובתרבות הישראלית מפרסמים כי גם הם צורכים מתכונים צמחוניים ומקפידים שלא לאכול בשר של בעלי חיים. יש אפילו כאלו שמכנים את השנים האחרונות כ- 'עידן הצמחונות'. ככזה, האינטרנט מוצף מתכונים צמחוניים מסוגים שונים:

  • מתכוני מנות עיקריות- כמו למשל פסטות עם רטבים שונים, קציצות מתרד וכרישה, פשטידות שונות ועוד.
  • מתכונים לארוחות מהירות- חביתות ירק ותרד, אורז מלא מוקפץ, לביבות תפוחי אדמה עם תרד ועוד.
  • מתכוני סלטים- סלטי פסטה,סלטי מגוונים המערבים ירקות ופירות, חלבונים ופחמימות, כמו למשל בורגול עם רימונים, תפוחים, עלים ירוקים ועגבניה המעוטר במגוון רטבים.
  • קינוחים- קומפוט, מאפה תמרים, עוגות שמרים שונות ועוד.

לסיכום, בשנים האחרונות הדרישה אל מתכונים צמחוניים הולכת וגדלה. כיוון שרוב האנשים הצמחוניים מעוניינים לגוון ומעוניינים למצוא את כל המתכונים בכתובת אחת, תמיד מומלץ לנסות כמה אתרים מוכרים עם מתכוני צמחונות ובהתאם לבחור את 'אתר הבית הצמחוני' שלכם.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך