עורך דין תאונות דרכים

תאונת דרכים מובילה בדרך כלל לפגיעות בגוף או בנפש, הוצאות רפואיות רבות וחוסר יכול לתפקד בחיי היומיום בצורה סדירה ובאותה רמה אליה הורגלתם.

במקרה מצער בו אירעה לכם תאונה עם כל ההשלכות הקשורות בה חשוב לפנות אל עורך דין תאונות דרכים על מנת שיוכל לעזור לכם לקבל את הפיצויים המגיעים לכם.

פיצוי כספי- מגיע לכם?

עורך דין תאונות דרכים יקשיב לסיפורכם, יבדוק את הניירת הקשורה לתאונה ויאמר ללקוחות שלו האם אכן מגיע להם על פי חוק פיצוי כספי. פיצוי אשר יעזור להם להתמודד עם הפגיעות השונות ולשפר את אורח ואיכות החיים הקיימת. עורך דין המומחה בתחום כל הקשור אל נזקי גוף ורכוש שנגמרו בעקבות תאונת דרכים יסביר ללקוחותיו מהו חוק הפיצויים לקהל היעד של אנשים שנפגעו בתאונות דרכים וכיצד חוק זה יכול לעזור להם.

עורך דין תאונות דרכים- לפני ואחרי החוק

השינוי המשמעותי ביותר שחולל חוק הפיצויים היה שלפני חקיקתו כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים נאלץ להוכיח (וזאת על פי דיני הנזיקין) כי כל הנזקים שלהם הם אשמתו של הנהג שנהג ברכב.

אם דבר זה לא הוכח הם לא קיבלו פיצויים. לרוע המזל אנשים שנפגעו נאלצו לא רק להתמודד עם הכאבים הפיזיים והמועקה הנפשית שהתלוו לתאונה אלא גם מצאו את עצמם פעמים רבות בהליך משפטי ארוך ממנו הם יצאו (פעמים רבות) ללא פיצויים. לאחר חקיקת החוק בשנת 75 המצב השתנה לחלוטין. חוק זה קבע שכל אדם שנפגע זכאי לפיצויים וזאת בהתאם לרמת הפציעה/הנזקים שנגרמו לו. בהתאם לחוק זה, מונהג גם חוק ביטוח חובה לרכב. עורך דין תאונות דרכים יתבסס לא רק על החוק אלא יבדוק האם יש גופים נוספים אשר אחראים על הנזק ומהם יש לדרוש פיצויים.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך