לומדים רפואה סינית בישראל

הרפואה הסינית היא רפואה עתיקה, וככל שסין הולכת ונפתחת עוד ועוד אל המערב גם השיטות של השונות של הרפואה הסינית הולכות ונהיות יותר ויותר מוכרות.

הרפואה הסינית למעשה עושה שילוב בהתייחסות שלה בין מספר רבדים שונים שקיימים אצל כל אדם, והם: הנפש, הגוף והרוח. מאז שהרפואה הסינית הפכה להיות יותר מוכרת גם בישראל יש לא מעט אנשים שמאמינים בה, שעוברים טיפולי רפואה סינית וגם שרוצים ללמוד אותה, ולמען האמת, בהחלט אפשר להבין מדוע זה קורה.

לומדים רפואה סינית בבית ספר מוביל

ישנם מספר מקומות שונים שבהם אפשר ללמוד לימודי רפואה סינית, ואין ספק שאחד מהקריטריונים שיכולים לעזור בבחירת מוסד הלימודים הוא החוקיות של מוסד הלימודים וההכרה שלו. כאשר מדובר על בית ספר לרפואה סינית שמתקיים בשיתוף עם קופת חולים כזו או אחרת בהחלט מדובר על בית ספר מוביל, מה שמבטיח שגם המרצים בו יהיו מקצוענים ובעלי ניסיון רב.

לימודים שאפשר לשלב עם עבודה

ברוב המקרים לימודי רפואה סינית הם לימודים שכן ניתן לשלב אותם עם עבודה ועם עוד פעילויות אחרות שכל אחד עושה בחייו כיוון שלרוב לא מדובר על לימודים בכל יום. זה תלוי איזה תחום מתוך כל התחומים של הרפואה הסינית רוצים ללמוד, כיוון שיש תחומים שבהם הלימודים מתקיימים יום בשבוע ויש תחומים שבהם הלימודים נמשכים מעבר לכך.

אחד מהדברים הנוספים שיכולים לעזור לבחור היכן להתעמק בלימודי הרפואה הסינית זה נושא הפרקטיקה, כי אי אפשר ללמוד רק את התיאוריה כאשר מדברים על רפואה. בין אם זו רפואה סינית ובין אם זו רפואה מערבית, אין ספק שצריך להקדיש מספיק זמן לפרקטיקה ותרגולים וכדאי לבחור בית ספר ששם דגש על כך.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך