חיסונים לתאילנד- חשוב!!

כל אחד אשר מחליט כי הוא מעוניין לטוס אל תאילנד חייב לדאוג לקבל חיסונים לתאילנד וזאת תקופת זמן טרם הטיסה. מאמר זה יספק לכם מידע בדבר חיסוני חובה לכל אדם אשר מתכנן לנסוע לתאילנד וכן טיפים משמעותיים לגבי טיסות זולות לתאילנד.

חיסוני החובה שלנו

לא ניתן לחייב מישהו לעשות חיסונים לתאילנד, אך יש לקחת בחשבון כי אם אתם מעוניינים לטייל במספר מדינות, ביניהן תאילנד ואם אתם מעוניינים להגיע אל כל מיני מקומות מיוחדים במדינה זו, כמו למשל כפרים תאילנדים מרוחקים, ערים קטנות, לעשות טראקים שונים באזורים נידחים ועוד, חשוב לדאוג לקבל חיסונים לתאילנד וזאת טרם יוצאים אליה:

  • חיסון נגד צהבת מסוג איי- אם לא חליתם במחלה, חשוב מאוד שתדאגו לקבל את החיסון טרם נסיעתכם לתאילנד ומדינות מתפתחות נוספות. החיסון תקף לעשר שנים. חשוב מאוד לדעת כי חיסון זה ניתן למבוגרים בשני שלבים, כאשר ההפרש בין שלב ראשון לשני הוא בין חצי שנה לשנה ולכן חשוב לעשות אותו שנה לפני נסיעתכם לתאילנד. שימו לב, צהבת מסוג איי היא מחלה קשה אשר יכולה להשבית אתכם כליל. חלק מהמאפיינים שלה הם חום גבוה, הקאות, תשישות של הגוף, עור בצבע צהוב ועוד. מחלה זו נמשכת עד שלושה חודשים ובמדינות שונות היא עדיין גובה קורבנות. חובה להתחסן.
  • חיסונים לתאילנד נגד טיפוס- זריקת החיסון תקפה לשנתיים. ההשפעה מתחילה כשבועיים מיום קבלת החיסון. במדינות העולם השלישי בהן המים אינם נקיים, חובה להתחסן נגד טיפוס הבטן אשר גורם לחום גבוה לתקופה ארוכה, כאבים בבטן, עצירות וקרעים באיברים פנימיים בגוף.
  • חיסון נגד מלריה- כאן מדובר על מחלה חמורה מאוד אשר גורמת לתמותה. ההמלצה היא לקבל את החיסון גם אם אתם מחליטים ברגע האחרון כי אינם מעוניינים לטייל באזורים כפריים וביערות של תאילנד.
  • חיסון נגד שחפת- שחפת היא אחת המחלות הנפוצות ביותר בתאילנד ולכן חשוב מאוד לדאוג ולהתחסן או לקחת אנטיביוטיקה מתאימה ולהתחיל לקחת אותה במקרה בו רופא בתאילנד מאשר לכם כי אכן נדבקתם במחלה זו. חשוב לקחת בחשבון כי החיסון אשר ניתן מהארץ לא מונע לחלוטין שחפת אלא מספק הגנה מפני סוגים מסוימים של שחפת.

טיסות זולות לתאילנד- טיפים

כרטיסי טיסה לתאילנד הם לעיתים סיפור יקר. נכון להיום ניתן לרכוש כרטיסי טיסות זולות לתאילנד לעונות אשר אינן נחשבות כתיירותיות ביותר וכן ניתן להוזיל את העלויות בצורה משמעותית על ידי פנייה אל גורם מתווך, אשר יכול לקשר ביניכם לבין חברות תעופה זרות המציעות עלויות זולות בעשרות אחוזים מטיסות בארץ והסעה לעמאן ממנה המטוס ממריא.

השאר תגובה

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך