מכבי רופאים

שירותי הרפואה בישראל הם שירותי רפואה ציבוריים הנחלקים בין מספר קופות חולים המעניקים שירותים רפואיים למבוטחי הקופה. כל קופת חולים מעמידה בפני המבוטחים שלה רופאי משפחה ורופאים מומחים לביצוע בדיקות שגרתיות או טיפולים רפואיים. שירותים רפואיים המצריכים יותר ברופאי קופות חולים ניתנים על ידי בתי החולים הממשלתיים למבוטחי כול הקופות. אחת מקופות החולים הגדולות היא קופת חולים מכבי המעמידה שירותי מכבי רופאים כללים או רופאים מומחים.

לאינדקס רופאים מכבי באתר BEOK  לחצו כאן

שירותי מכבי רופאים

שירותי מכבי רופאים הם שירותים הניתנים למבוטחי הקופה ומאפשרים להם לבחור שירותי רופאים כלליים או שירותי רופאים מומחים. הכלים העומדים בפני המבוטחים לביצוע זימון תורים הם כלי האינטרנט והמוקד הטלפוני של הקופה המעמידים בפני המבוטחים כלים מתקדמים לזימון תורים. בין שירותי מכבי רופאים עומדים לרשות המבוטחים שירותי רפואת מומחים, שירותי רפואה משלימה, שירותי רפואת שיניים, שירותי רפואה אסתטית ועוד.

זימון תורים

שירותי מכבי רופאים מעמידים לרשות המבוטחים כלי זימון תורים שונים. אחד הכלים הנפוצים לזימון תורים לרופאים כללים או רופאים מומחים היא באמצעות אתר האינטרנט של הקופה בו המעמיד לרשות המשתמשים ממשק מתוחכם וידידותי וביצוע חיפוש וזימון תורים. לאחר חיפוש הרופא המומחה על פי פרמטרים של אזור מגורים, תחום התמחות ושעות קבלה, יכול המשתמש לזמן את התור אונליין. עוד באתר, תוצאות של בדיקות, מידע חדשותי ומידע כללי מעולם הרפואה ועוד.

רפואה משלימה במכבי

שירותי מכבי רופאים כוללים שירותי רפואה משלימה על ידי אנשי מקצוע מתחום הרפואה האלטרנטיבית. שירותי הרפואה המשלימה ניתנים למבוטחים בעלי בעיה רפואית כטיפול תחליפי או טיפול משלים בהתאם למצבו הרפואי של המטופל. סדרת הטיפולים המשלימים נקבעת על ידי רופא קונבנציונאלי לאחר בחינת התיק הרפואי של המטופל הכוללת בחינה של צילומים, בדיקות מעבדה, אבחנות של רופאים וכדומה.

שירותי רפואת מומחים

שירות נוסף במסגרת שירותי מכבי רופאים הוא שירות רפואת מומחים. הקופה מעניקה למבוטחים גישה לביקור אצל רופאים מומחים מתחומי התמחויות שונים כמו נירולוגיה, גינקולוגיה, עיניים, אף אוזן גרון, גסטרולוגיה, פסיכיאטריה, אורולוגיה, אורתופדיה ועוד. את התורים לרופאים המומחים ניתן להזמין באמצעות המוקד הטלפוני דרך המענה הקולי או נציג שירות או באמצעות שירותי האינטרנט השונים המעניקים מידע אודות הרופאים לפי אזורים ותחומי התמחות.

רפואת שיניים

שירות נוסף של מכבי רופאים הוא שירות רפואת שיניים הניתן למבטחים. הקופה מעמידה לרשות המבוטחים מרפאות שיניים ורופאי שיניים מקצועיים המעניקים שירותים רפואיים לילדים ולמבוגרים במחירים מסובסדים.

אזור התגובות נעול.

שירותי בריאות - חיפוש באתר
צרו איתנו קשר עכשיו!

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך